İletişim

AK Dedektif - Özel Dedektiflik Bürosu, İstanbul

Ak Dedektif - Eş Takibi

Ak Dedektif

Profesyonel Dedektiflik Bürosu

Adres: Cumhuriyet, Libadiye Cd. no 15/a, 34785 Üsküdar/İstanbul

E-mail: info@akdedektif.com

TEL: +90 216 650 97 27

TEL: +90 535 011 47 58

Profesyonel Ekibimizle Hatanın Her Günü 7/24 Özel Dedektiflik Hizmeti

Özel Dedektiflik Bürosu, Eş Takibi Dedektif, Adres Takibi Dedektif, Şirket Araştırması Dedektif.

Adres Tespiti Nasıl Yapılır?

Adres tespit etme işlemi son dönemlerde gelişen teknoloji sayesinde kolay bir şekilde yapılan bir işlem gibi görünüyor. Ancak kişilerin bunu kendi imkanları ile yapması mümkün olmuyor. Ak Dedektif adres tespiti konusunda profesyonel hizmetler sunar. Güncel adres tespiti, dedektif fiyatları ve özel dedektif ücretleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.
Yazının Devamı

Şirket Araştırması Nasıl Yapılır?

Piyasa değeri yüksek ve prestijli şirketlerle ortaklık planlayan kişiler önce şirket araştırması ile öğrenmek istediği tüm detaylara erişebiliyor. Araştırma alanında hizmet veren bürolar araştırılması istenen şirketin gerekli tüm bilgileri bu alanda hizmet talep eden kişilere rapor halinde sunuyor.
Yazının Devamı

Kayıp Kişi Araştırması Nasıl Yapılır?

Sevdiklerini ve yakınlarını kaybetmiş olanların ilk müracaat edecekleri yer polis merkezleridir. Kayıp başvurusunu gerçekleştirdikten sonra uzun süre haber alınamayan yakınları için kişiler dedektiflik bürolarından destek almayı tercih ediyor. Resmi kurumlarla yine koordine bir şekilde çalışan şirketler, alanında uzman bir ekibin her detayı göz önünde bulundurarak iz sürmesi hizmetlerini kapsıyor.
Yazının Devamı