İletişim

AK Dedektif - Özel Dedektiflik Bürosu, İstanbul

Ak Dedektif - Eş Takibi

Ak Dedektif

Profesyonel Dedektiflik Bürosu

Adres: Cumhuriyet, Libadiye Cd. no 15/a, 34785 Üsküdar/İstanbul

E-mail: info@akdedektif.com

TEL: +90 216 650 97 27

TEL: +90 535 011 47 58

Profesyonel Ekibimizle Hatanın Her Günü 7/24 Özel Dedektiflik Hizmeti

Özel Dedektiflik Bürosu, Eş Takibi Dedektif, Adres Takibi Dedektif, Şirket Araştırması Dedektif.

Velayet Davaları İçin Araştırma Nasıl Yapılır?

Velayet Davalarında Özel Dedektiflik - Velayet Davaları İçin Araştırma Nasıl Yapılır? Velayet Davaları İçin Özel Dedektiflik Hizmeti, Velayet Davası Dedektifi Nasıl Bulunur? Velayet davalarında üstün hale geçmenizi sağlayacak bir dedektif olması gerekmektedir. Velayet davaları için araştırma konusunda en iyi dedektiflik bürolarından Ak Dedektif Bürosundan hizmet alabilirsiniz.
Yazının Devamı

Marka Patent Dedektifliği Nasıl Yapılır?

Marka Patent Dedektifliği - Kullanım hakkı tamamen sizde olan markanızın güvenliğini korumak için marka patent dedektifliğine şirketler başvurmaktadır. Tescilli olan markanızın haksız bir şekilde kullanıldığının tespiti halinde markanızın çıkarlarını koruyan ve ihlal eden kişileri tespitini yapan marka patent dedektifi uzmanlık gerektiren bir alandır.
Yazının Devamı

Personel Araştırması Dedektiflik

Personel Araştırması Dedektifliği Nasıl Yapılır? Şirket sahibi olanların şirketini daha düzgün, sorunsuz şekilde yürüterek ilerletmesi önemlidir. Bu sebeple şirkette çalışan kişilerin ahlaki değerleri ve güvenilir olması önem arz eden konuların başında yer alır. Çünkü kimi çalışanlar şirketi daha çok yukarıya çıkarmaya başlarken kimisi de şirketin gerilemesine neden olabilir.
Yazının Devamı