Velayet Davaları

Velayet Davaları

Velayet Davaları

Ak Dedektiflik Bürosu müşterilerimizin talebi doğrultusunda her türlü Velayet Davaları için Araştırma ile profesyonel hizmet vermektedir.

 

Boşanma sonrası kişiler için yorucu ve yıpratıcı geçen süreçlerden biri de velayet davaları oluyor. Tarafların çocukların velayetini alabilmek adına her türlü girişimde bulunmaları daha avantajlı tarafta olmak isteyenlerin velayet davaları için dedektif araştırma hizmetlerinden yararlanmalarını kaçınılmaz kılıyor.

 

Velayet davası kapsamında hazırladığı belgelere net ve lehine veriler eklemek isteyenlerin başvurduğu dedektiflik hizmetlerimiz, karşı tarafın haksızlığını ispatlayacak detayların belgelenmesini içeriyor. Bireysel olarak elinden fazlası gelmeyen kişiler için Özel Ak Dedektiflik Bürosu olarak profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde haklı iken haksız duruma düşmüş olan ebeveynin haklılığını kanıtlamak ve çocuğunun velayetini alması mümkün hale gelmektedir.

 

Velayet Davaları İçin Araştırma Nedir?

Velayet davasına hazırlanan kişiler bu aşamada profesyonel dedektif hizmetlerimiz aracılığı ile uzun süre ayrı kaldıkları çocuklarına kavuşabiliyor. Velayet davaları için araştırma hizmeti, bu konuda deneyimsiz olan ve davayı kazanmak için ne yapması gerektiğini bilmeyen bireyler içindir.

 

Sayısız velayet davasının hedeflediğimiz şekilde gerçekleşmesini sağlayan çalışmalarımız, karşı tarafa belge ve ispatlarla gitmeyi kolaylaştırdığı için çoğu kişi tarafından tercih ediliyor. Hiçbir araştırma ya da delil toplamadan mahkeme salonunda karşı taraf ile bir araya gelmek sonucun sizler için olumsuz olmasına neden olmaktadır. Velayet davasını kazanmak için üstün çaba sergilemeye gerek kalmadan dedektiflik hizmetlerimiz ile istenilen ölçüde araştırma hizmeti verilmektedir.

 

Velayet Davaları İçin Araştırma Nasıl Yapılır?

Çekişmeli boşanma aşamasında olan kişiler çocuğun olması durumunda velayet hakkını karşı tarafa karşı koz olarak kullanma niyetine sahip olabiliyor. Bu sebeple gerçekten velayet hakkının kendisinde olmasını istemeyen kişiler bile karşı tarafı mağdur etmek adına velayet davalarında güçlük çıkarmaktadır.

 

Böylesi durumlarda geçerliliği yüksek olan velayet davaları için araştırma dedektif hizmetlerimiz, söz konusu kişiler hakkında ayrıntılı araştırma yapılarak velayet hakkının gerçekten hakkı olan kişiye geçmesini sağlıyor. Hâkim karşısında hazırlığını belgelerle kanıtlamış olan kişiler genellikle bu alanda profesyonel araştırma hizmetlerimizden yararlanmış bireyler oluyor. Edindiğimiz deneyimler doğrultusunda velayet davalarının kişilerin lehine sonuçlanması için tüm araştırma ve gereklilikler eksiksiz yerine getirilerek çocukların asıl kalmaları gereken yerde olmaları sağlanıyor.

 

Velayet Davaları İçin Araştırma Yapmanın Önemi Nedir?

Velayet davalarının muhatapları olan her iki tarafın ortak amacı çocuk ya da çocuklarının velayetini kazanabilmektir. Yetersiz bir içerikte belge ve sunum hazırlayan kişilerin söz konusu davayı kaybetmeleri kaçınılmazdır.

 

Ak Dedektiflik Bürosu olarak sizin için görevlendirilmiş olan dedektiflerimiz, karşı tarafın özel yaşamı, iş yaşamı ve çocuklara olan ilgisi gibi tüm konularda detaylı araştırma yaparak değerlendirebileceği verileri analiz eder. Sıkıntılı olan bu tür davalarda çocukların psikolojilerinin en az seviyede etkilenmesi ve davanın kısa sürede sonuçlanması için doğru ve davanın seyrini değiştirecek deliller toplamak oldukça önemlidir. Ak Dedektiflik Bürosu olarak velayet davaları için delil toplama, araştırma ve takip işlemlerini müşterilerimiz adına gerçekleştirirken, kişisel haklarınızın ve gizliliğinizin korunması esastır. Hataya yer vermeyen dedektif ekibimiz sizleri mağdur edecek davranışlardan ve yanlışlardan uzak durmayı temel prensip edinmiştir.