Şirket Araştırması

Şirket Araştırması

Şirket Araştırması Dedektif

Ak Dedektiflik Bürosu müşterilerimizin talebi doğrultusunda her türlü Şirket Araştırması ile profesyonel hizmet vermektedir.

 

Şirket Araştırması hizmetinde başınıza gelen bir olayın, gizlilik ihlali, rahatsız edilmek veya ulaşmak isteyeceğiniz birinin adresini sizler için araştırıp kesinleştiriyor ve sizlere en doğru ve garantili bir şekilde sunuyoruz. Almış olduğumuz özel dedektiflik belgesi ve eğitimimiz ile Özel Ak Dedektif firmasına vereceğiniz bilgiler doğrultusunda araştırma, takip ve veri analizleri ile Şirket Araştırması yapıyoruz.

 

Birlikte çalışacağı ya da ortaklık ilişki kuracağı şirketin geçmişini ve faaliyetlerini detaylı biçimde araştırmak için şirket araştırması hizmetlerimiz büyük fayda sağlıyor. Kendi işini yapmaya karar veren ancak girdiği sektör kapsamındaki şirketler hakkında bilgi sahibi olmayan bireyler için kapsamlı bir araştırma uzman dedektiflerimiz tarafından gerçekleştiriliyor.

 

Yapacağınız ortaklık yatırımlarının başarıyla sonuçlanması ve alınan riski minimuma indirgemek isteyenler bilinçli davranarak şirket araştırması dedektif hizmetlerimiz tercih ediyor. Böylece şirketin sermaye büyüklüğü, borçları ve piyasadaki itibarı konularında bilgi sahibi olmak mümkün oluyor. Profesyonel dedektif çalışması prensibi çerçevesinde elde ettiğimiz veriler rapor halinde tarafınıza sunularak en doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.

 

Şirket Araştırması Nedir?

Şirketler arası anlaşma sağlamak taraflar için büyük risk ve olasılıkları barındıran bir durumdur. Belirsizlik sürecine netlik kazandıran şirket araştırması dedektif hizmetlerimiz, bilgi edinmek istediğiniz şirket hakkındaki sicil kaydı, aleyhine açılmış olan davalar ve ahlaki konular tek tek araştırılıyor.

 

Araştırılması için şirketimize başvuran kişilere söz konusu şirket hakkında neler bildiğiniz sorularak ön bilgi edinilir. Sonrasında tüm araştırma sorumluluğunu üstlenen dedektiflerimiz, gizlilik kapsamında çalışmalarını yürüterek önemli pek çok bilgiye ulaşır. Belgelerle ispat edilmesi icap eden konularda gereğini yaparak yasal prosedürlerde avantajlı olmanız sağlanır.

 

Şirket Araştırması Nasıl Yapılır?

Şirket araştırması dedektif hizmetlerimiz, herhangi bir şirkete ortak olacak ya da uygun bir pozisyonda işbaşı yapacak olanları yakından ilgilendiriyor. Zamanından ve bütçesinden ödün vermeden iş dünyasına atılmak isteyen kişiler için şirket araştırması yaptırmak oldukça akıllıca bir tutumdur.

 

Şirketlerin kalite ve güven bakımından ayırt edilmesine katkı sağlayan araştırma hizmetlerimiz titizlik ve hassasiyetle yapılarak tarafların zarar görmeyecek şekilde sonuca ulaştırılmasını sağlıyor. Gizlilik ilkesini ihlal edecek davranış ve tutumlardan uzak durmaya özen gösteren ekibimiz, olası sorunlarında önüne geçmeyi amaçlıyor.

 

Ak Dedektif çözüm odaklı araştırma yöntemleri ile bu güne kadar birçok kategoride verdiğimiz dedektiflik hizmetleri yasal yükümlülükler ve izinler çerçevesinde çalışmalarına devam ediyor. İş hayatına girmeden önce başarılarını garanti altına almak isteyenler için öncelikli nitelikteki çalışmalarımız, ihtiyaç halinde mutlaka değerlendirilmesi gereken özelliktedir.

 

Şirket Araştırması Hizmetlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Uzun yıllar dedektiflik sektöründe verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ve bireylere sağladığı yararlar doğrultusunda hizmetlerimiz üstün performans kapsamında sizlere ulaştırılıyor. Dedektiflik şirketi seçimi, alınan hizmetin kalitesi ve sağladığı faydalar noktasında kişi ve kurumlara ayrıcalıklar tanıyor.

 

Sektörel bazda iş birliği yapılacak olan şirketi iyi tanımak ve hakkındaki tüm detayları bilmek belgelerin büyük bir özgüven duygusu içerisinde imzalanmasını sağlıyor. Şüphe dolu düşüncelere son vermek ve net bir duygu durumu ile karara varmak için dedektiflik şirketlerinin araştırma hizmetlerinden yararlanmalıdır. Ancak şirket seçerken fiyat kriterine takılı kalmadan kaliteye ve yapılan dedektiflik işinin sonuç odaklı olmasına önem verilmelidir. Aksi halde zaman kaybederken elde hiçbir verinin olmaması söz konusu şirket hakkında sıfır bilgi ile hareket etmeye neden olacaktır.

 

Şirket Araştırması Fiyatları

Bir şirket araştırması yapılırken ödenecek dedektiflik ücreti değişiklikler gösterecektir. Yapılacak her araştırma farklı bir proje konusudur. Ak Dedektif yapacağı her şirket araştırması için belirli uzmanlığı olan personeller kullanır. Her proje ve her iş bizim için önemlidir. Bu yüzden kullanılacak ekipman ve dedektif sayısı, teknolojik imkanların kapasitesi ödenecek şirket araştırması dedektif fiyatını belirler.