Hakkımızda - Ak Dedektif

Ak Dedektif

Ak Dedektif Profesyonel Dedektiflik Hizmetleri, 2001 yılında hizmet vermeye başladığı günden beri göstermiş olduğu hizmet kalitesi, performans ve sektördeki öncülüğünü herkese kanıtlamıştır. Geçirilen bu zaman içerisinde yüzlerce çözümlenemeyen olayları sorunları çözümlemiş, binlerce mutlu yüz ile karşılaşmıştır. Temel ilkemiz olan gizlilik ve kaliteyi birleştirip daha sayılamayacak nice olaylarda başarılara imza atmıştır.

 

Özel Dedektif

Özel Dedektif (private inspector) Hizmetlerimiz; Eş Takibi Hizmeti, Boşanma İçin Delil Toplama Hizmeti, Adres Tespiti İşlemi, Kayıp Kişi Araştırması Hizmeti, Şirket Araştırması Hizmeti, Marka Patent Dedektifliği. Ak Dedektiflik Profesyonel verilen hizmetler ile 7/24 gizlilik ilkesi ile hizmet verip sonuç odaklı çalışmaya devam etmektedir. Verdiğimiz hizmetlerde memnun kalmanın haklı gururunu yaşıyor nice projelerde ulaşacağım başarıların heyecanıyla çalışıyoruz.

 

Kendimize müşteri değil dost edinmeyi, hedef ve istenilen bilgilere en kısa ve en doğru şekilde ulaşmayı amaç edinerek bu yola çıktık. 2001 yılında kurulduğumuz andan beri tek amacımız kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktır. Profesyonel dedektif ekibimizle hızlı çalışarak istenilen bilgilere en kısa sürede ulaşıp müşterimizle paylaşıyoruz.

 

Paylaşılan belgeleri güvenli bir şekilde imha ediyoruz. Bizim için her zaman gizlilik ve güven ön plandadır. Bu sebepten müşterimizin talimat ve istekleri doğrultusunda hareket ederek karşılıklı tatmin sağlıyoruz. 2001 yılından bu yana çözülemeyen birçok sorunu çözmüş, çözülemeyen olaylara da çözüm üreterek sorunları ortadan kaldırmış bulunuyoruz. Kaliteli ve güvenli hizmet verme prensibimizle binlerce başarıya imza attık.

 

Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektif (detective); kişi veya kurumlar için yasal yollarla bilgi toplayan kişilerdir. Yasal olarak verdiğimiz bu hizmetler müşterilerimizin sorunlarını çözmede yardımcı olmuştur. Birçok alanda hizmet vermekteyiz. Eş takibi ve boşanma için delil toplama hizmetlerimizde en hızlı ve en kısa zamanda sonuçlara varmış oluyoruz. Adres tespiti işlemleri, şirket araştırma hizmetleri, marka patent dedektifliği gibi alanlarda en hızlı ve en güvenilir sonuca ulaşma garantisi veriyoruz.

 

Kesintisiz Hizmet

7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veriyor siz değerli müşterilerimiz için %100 sonuç odaklı çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden memnun kalma garantisi sunarak binlerce mutlu tablo yaşamanın gururunu taşıyoruz. Ak dedektif olarak sonuca odaklı çalıştığımız için en doğru bilgiyi vermeyi amaçlıyoruz.

 

Ulaşmış olduğumuz delillerin %100 doğruluğu için fotoğraflı ve kanıtlı belgeler sunarak hizmet kalitemizin garantisini veriyoruz. Ak dedektiflik olarak bizden hizmet aldığınızda asla gözünüz arkada kalmaz bunun garantisini veriyoruz.

 

Bizden 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Memnun kalmadığınız da veya yanlış bilgi aktarımında bize ücret ödemeyip verdiğiniz ücreti de iade alabilirsiniz.

21 yıllık tecrübesi ile hizmet sağlayan Ak dedektif sizlere mutlu, huzurlu ve güvenli yarınlara ulaşmanızı amaçlar.

 

Profesyonel kadromuz ile şahıs veya kurumların acil ihtiyaçlarına anında cevap vererek doğru sonuca ulaşması için gizlilik içerisinde hizmet sağlıyoruz. Ak dedektif özel dedektif bürosu olarak %100 sonuç elde etmek ilk hedefimiz sizlerin güvenini sağlayarak mutlu müşterilerse temel ilkemizdir.