MARKA PATENT DEDEKTİFLİĞİ

MARKA PATENT DEDEKTİFLİĞİ

Sahte marka dedektifliği izinsiz olarak markanıza ait olan ürünlerin kopyalarının yani sahtelerinin üretilmesi, bu ürünlerin piyasadan toplanması satışa sunulduğu alanların tespit edilmesi amacı ile gerçekleştirilen araştırmadır.

Sahte marka dedektifliği kapsamında yapılan analizler ve tespitler doğrultusunda üretim yapmakta olan kişilerin izinsiz olarak bu işlemleri yapması ve yine izinsiz olarak bu ürünlerin satışa sunulmasına sebep olması gerekçesiyle haklarında hukuki olarak işlem başlatabilmeniz sağlanmaktadır. Bu amaç yönünde gereken olan deliller toplanmaktadır.

Sahte marka dedektifliği tüm bu çalışmaların gerçekleştiği özel dedektiflerimiz tarafından sürdürülen bir çalışmadır.

Sahte marka dedektifliği kapsamında sahte ve imitasyon ürünlere karşı tabiri caizse bir cenk başlatılmış olup piyasada bulunan tüm sahte ürünlerin toplatılması hedefi ile çalışmalar yapılmaktadır.

Sahte marka dedektifliği yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen bilgiler ve belgeler doğrultusunda üretilmekte olan ürünler ile alakalı herhangi bir geçerlilik belgesi bulunmaması nedeniyle yasa dışı olan bir satış ve üretim söz konusu olduğundan elde edilen tüm deliller hukuki olarak haklarınızı arayabileceğiniz yönde sizlere teslim edilmektedir.

Sahte marka dedektifliği bu süreçte ne yapmanız gerektiği haklarınızı ne yönde koruyabileceğiniz ürünlerinizi ne şekilde piyasadan toplatabileceğiniz ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Sahte marka hizmeti veren özel dedektiflik büroları her geçen gün artmasına rağmen vatan dışında da örnekleri olduğu gibi güven teşkilatının da sorumluluğunu hafifletmek ve yükünü azaltmak amacıyla araştırmalarını gerçekleştirmekte olan bizim gibi sayılı şirket bulunmaktadır.

Sahte marka kapsamında yapılan tespit çalışmaları uzman dediklerimiz tarafından yürütülerek konuyla alakalı fiziki teknik ve sanal olacak şekilde farklı farklı takip çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

Sahte marka dedektifliği ile alakalı yapılan çalışmalarda hedef bütünüyle bu işi gerçekleştiren kişinin izini sürmek ürünleri nerede ürettiğini tespit etmeye yönelik yapılmaktadır.

Sahte marka ile ilgili bir çalışmaya ihtiyacınız varsa bu konu da uzman olarak hizmet alabileceğiniz özel dedektiflerimiz ile size somut deliller eşliğinde ve tespitler eşliğinde hizmet vermekteyiz…