Dedektif Evlilik Öncesi Araştırma

Evlilik, insanların yaşamları boyunca alacakları kararlardan neredeyse en önemlisidir. Hayatın dönüm noktasıdır. Bu nedenle birlikte yuva kurmak istenilen partnerler seçilirken çok dikkat edilmelidir. İleride pişmanlık ve hayal kırıklığına uğramamak adına evlilik öncesi araştırma profesyonel olarak bir dedektif tarafından mutlaka yapılmalıdır.

Evlilik Öncesi Araştırma Nedir? Nasıl Yapılır?

Bireylerin hayatlarını birleştirecekleri damat ve ya gelin adayları ile ilgili fiziki, sosyolojik, maddi ve manevi her türlü araştırmanın yapılarak, doğru karara varılmasına yardımcı olan bir eylemdir. Evlilik öncesi araştırma, bu konuda özel eğitim almış, profesyonel dedektifler tarafından, eş adayına ait en ince detaya varıncaya kadar geniş kapsamlı çalışmanın belgelere dökülerek ispatlanması şeklinde yapılır.

Araştırma Kimler Tarafından Yapılır?

Bu alana ilişkin 4 yıllık üniversiteden mezun olup, belirli bir süre stajyerlik yaptıktan sonra özel dedektiflik okullarına giderek sertifika alan deneyimli, belgeli ve uzman dedektifler tarafından yapılır. Evlilik öncesi araştırma da, dedektiflik bürosunun bu konuda uzman çalışanlarını yönlendirmesiyle gizlilik hakları göz önünde bulundurularak, özel hayatı ihlal etmeden  büyük bir titizlikle yapılır.

Evlilik Öncesi Araştırma Önemli mi?

Eşler, evlilik öncesi güvenle ilgili bir takım sorunlar yaşıyor iseler veya bu konularla ilgili duydukları şüpheleri varsa, bunları ortadan kaldırmak ve kafalarındaki soru işaretlerine çözüm bulmak adına evlilik öncesi araştırma yapmaları oldukça önemlidir. Fakat bu insanın kendi başına üstesinden geleceği bir şey değildir. Bu nedenle bu işle ilgilenen dedektifler ile yardım alınmalıdır.

Dedektifle Anlaşmak Suç mu?

Akıllara takılan sıkça karşımıza çıkan soru dedektif tutma, dedektifle anlaşma suç mu? sorusudur. Yasal ve sertifikalı iş yerleri ile anlaşma sağlanırsa, bu konuda içiniz rahat olsun. Kuralları ihlal etmeden, gizlilik ilkelerini koruyarak gerekli araştırma yasal ve resmi yollardan yapılır. Gerektiği takdirde suç teşkil eden tespitlerde, müşterinin onayı alınarak polisle  iletişime geçilir.

Toplanan Deliller Ne Yapılır?

Araştırma işi tamamlandıktan sonra toplanılan yazı, resim veya video gibi tüm belgeler bir dosyada toplanarak müşteriye teslim edilir. Yapılan evlilik öncesi araştırma ile ilgili açıklamalarda dosyada yer almaktadır. İş bitiminde, dedektiflik bürosu tarafından dosya teslim edilip, ödeme alındıktan sonra, müşterinin onayı ile yedekte ki tüm belgeler gerekli işlemler yapılarak tamamen ortadan kaldırılır.

Dedektif Firmasının Güvenli Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde iş birliği yapacağınız kişi veya kurumların güvenilir olması ayrı bir önem taşır. Birlikte çalışılacak olan firmadan, bu işle ilgili alınmış sertifika ve yasal izin belgelerini göstermeleri istenmelidir. İş bitiminde de ödeme makbuzu alınmalıdır. Eş takibi, evlilik öncesi araştırma, boşanma davası delil toplama gibi konularda uzmanlaşmış dedektif ve dedektiflik bürosu ilk tercihiniz olmalıdır.

Dedektiflik Fiyatları

Ücret belirli konularda sabit olurken, işin zorluk ve tehlike derecesine göre, kullanılan, araç, gereç ve  malzemelere, harcanan zamana, gidilen mesafeye göre dedektif fiyatları farklılık gösterebilir. Evlilik öncesi aklınızdaki soru işaretlerini gidermek ve gönül rahatlığı ile bu kutsal yola yürümek adına AK Dedektif Bürosu için evlilik öncesi araştırma hizmeti için başvurarak profesyonel, uygun fiyata, güvenli ve kaliteli dedektif hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.