Eş Takibi

EŞ TAKİBİ HİZMETLERİ

Evlilik anayasal bir kurumdur ve kişilerin birbirleri üstünde yasal zorunlukları yer almaktadır. Bu zorunlulukların başında sadakat gelir. Eşler birbirleri üzerinde sadık olmak zorundadırlar. Sadakatle bitmeyen bu zorunlukların içerisinde huzur ve huzur bozucu etkinlikler de büyük değer taşır.

Eş takibi görevi; eşlerin yasal zorunluklarını yerine getirmelerini dıştan araştıran ve özel hak ve hürriyetleri hiç bir zaman zedelemeyen bir hizmettir.

Peki fakat eşler hangi durumlarda birbirlerini takip edebilirler?

Eşler her durumda birbirini takip etme hakkına sahiptir tabi ki fakat bazı özel durumlarda yetersiz kalarak yardımda bulunması gereken birine ihtiyaç duyabilirler. Özellikle; şüphe, aykırı davranış aldatma belirtileridir. Aldatıldığını düşünen bir eş kendisini kötü hissetmekte haklıdır ve gereğini yerine getirmelidir; yani şüphesini ortadan kaldırmalıdır. Bu durumda eşinin kendisini tanıdığı durumuna karşı farklı ve dalında uzman dedektiflerden yardım alarak eş takibi hakkını bitimine kadar kullanabilir.

Eş takibi sadece aldatılma şüphesine karşı yapılan bir iş değildir elbette! Eş takibi yalnızca aldatılma ile ilgilenmez aynı zamanda boşanmak isteyen eşlerin bağımlılık durumunu şiddet ve huzursuzluk gibi durumları da inceleyerek onlara bilgi verir. Bir eş eşinin kumar bağımlısı yada uyuşturucu-alkol bağımlılığını araştırmalıdır. Hatta aile içi şiddet durumu var ise buna acilen önlem almalı ve gereken kişilerden yardım alarak avukatı aracılığı ile hakkını anayasa mahkemelerinden istek etmelidir.

Eşini bu gibi durumlarda takip ettiren kişinin dikkat etmesi gereken unsurlardan bir tanesi sakinlikdir. Dedektiflik hizmeti almış olduğu kuruluş ile yasal çerçevede iş birliği yaparak alakalı durumu tespit eden eş aynı sakinlikle tecrübeli bir avukata danışmalıdır.

Biz dedektifler eş takibi esnasında hedefi yalnızca şüphenin üstüne yürümek olan kişileriz. Eşinden şüphelenen kişi aldatılıyor mantığını kurmak çok yanlış ve haksızlık olur. Hedefimiz eşler arasındaki sadakati takip ederek yuvayı kurtarmak ve paranoyaklık durumuna karşı eşleri uzman doktorlara yönlendirmektir. Ancak birtakım durumlar bulunmaktadır ki üzülerek belirtmekte fayda var; eşler birbirini gerçekten aldatmaktadırlar ve bu durumda bizden eş takibi hizmetini isteyen kişilere gerçekliği tüm çıplaklığı ile anlatmak zorundayız. Bunun beraberinde kumar ve uyuşturucu bağımlılığı durumunu bir an evvel tespit ederek yuvanın varsa kurtuluşunu sağlar yoksa mağduriyeti gidermek adına bütün imkânları sağlayarak hizmet alan kişiye desteğimizle yardımcı oluruz. Bizden beklenen gerçeğe ayna olma görevini bitimine kadar karşılayarak beklentiyi gidermek adına çalışmalarımızı ivedilikle sürdürür aynı süratle nihayete varırız.