Beylikdüzü Dedektiflik Bürosu

Beylikdüzü Dedektiflik Bürosu, merkezi İstanbul’da olmak üzere uzman kadrosuyla Türkiye’nin her bölgesinde hizmet sunan bir kuruluştur. Günümüzde dedektiflik faaliyetleri yalnızca iş yaşamında değil , özel hayatımızın ihtiyacı manasına gelmiştir. %100 müşteri memnuiyetini amaçlayan ve devamlı büyümeyi hedefleyen bir özel dedektiflik firmasıdır. Kanunlar ve Yasalar çerçevesinde , disiplin , gizlilik ve güvenle işini devam ettirmektedir.

Dedektif Beylikdüzü

Çalışmak arzu ettiğiniz işletmenin kurumsal ve güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Ak Dedektiflik olarak elemanlarımız da Emniyet Genel Müdürlüğü ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nden emekli ve ayrılmış olan çeşitli istihbarat görevlerinde bulunmuş ve görevini alınlarının akı ile tamamlamış olan deneyimli ve profesyonel kişiler bulunur. Bu kapsamda yasal zeminden uygun olmayan , yani yasal olarak suç niteliği taşıyabilecek hizmet taleplerini kesinlikle geri çevirmek durumundayız.

Ak Dedektiflik olarak yasaların el vermiş olduğu ölçüde yasal prosedürlerin üstüne çıkmadan araştırma yapan ve delil toplayan , bahsi geçen konu üstünde var olan tüm bilgileri müşterisinden tüm ayrıntıları ile beraber alarak bunları inceleyen özel dedektiflik araştırmaları sonucu elde ettiği bilgiler doğrultusunda takip edeceği kişinin alışkanlıklarını , bir takım niteliklerinin farkına vararak bir çalışma planlayan özel araştırmacılardır.

Dedektiflik Bürosu Hizmetleri Nelerdir?

Beylikdüzü dedektif büroları büyükşehir halkı için bir çok konu da davalar ile ilgilenir. Beylikdüzü dedektiflik şehrin çevrelerindeki diğer iller arasında da ulaşım açısından da önemli talep görmektedir. Beylikdüzü’nde dedektif olmak şehrin kalabalığı bir yana uzmanlık gerektirir. Beylikdüzü’nde dedektiflik hizmetleri müşterilerinin istediği hizmeti sağlayabilmek adına bir çok hususi araştırmalar yapmaktadırlar.

Beylikdüzü özel dedektif

Beylikdüzü özel dedektif büroları daima hizmet alacak kişilerin gizliliğine önem verecek şekilde çözüm merkezli çalışmalar yapmaktadırlar. Ancak Beylikdüzü özel dedektiflik şirketleri arasında rağbet ve rekabet bir hayli dolandırıcı firmalar da fazlasıyla artmaktadır. Ak Dedektiflik Şirketi güvencesiyle bütün güvenlik tedbirleri ve mahremiyete saygıyla hizmetlerini sunmaktadırlar.

Özel dedektif kurumları sayısı bir çok olmasına karşın devamlı başar elde eden firmaların sayısı azdır. Beylikdüzü’nde özel dedektiflik konusunda her şubesinde olduğu gibi titizlik ile çalışmalarını sürdüren kurum kuşkusuz Ak Dedektiflik Şirketi’dir

Günümüzde özel dedektiflik mesleği adı altında çeşitli gizli dinleme böcek ve izleme cihazlarının satıldığı görülmektedir. Bu cihazların bir çoğu T.C yasalarına aykırıdır. Ve halen faal bir biçimde var olan özel dedektiflik firmalarının bir çoğu , geçmişte polis memurunun yapmış olduğu operasyonlar sonucu şantaj , özel hayatın gizliliğine ihlal , rüşvet , kişi ve kişilerin özel verilerine usulsüz ulaşmaya çalışmakta olduğu için göz altına alınmıştır.

Beylikdüzü’nde verilen özel dedektiflik hizmetleri sizlerin isteğine göre yönlendirilmektedir. Nasıl bir hizmet almak dilerseniz size o konu da destek vereceklerdir fakat bunların beraberinde bazı hizmetler en çok talep görmektedir. Örneğin Eş takibi Beylikdüzü ilimizde en çok çalışma yapılan dedektiflik hizmetlerinden yalnızca bir tanesidir.

Beylikdüzü özel dedektif hizmetleri

Beylikdüzü eş takibi konusunda her şirket tarafından hizmet sunmaktadır fakat bazı şirketler arasında hizmet sunma anlayışı pek de yeterli gelmemektedir. Talep gören bir hizmeti vermek başarılı olunması kesin manasına gelmemektedir. Bunun yanında Ak Dedektiflik Şirketi verdiği Beylikdüzü dedektif hizmetleri konusunda en çok talep edilen olsun veya olmasın her çeşit hizmette başarı elde eden önemli bir dedektiflik kuruluşudur.

Dedektiflik hizmetleri hizmet alacağınız zaman şirket tarafından sizler için hazırlanmış prosedür ve anlaşmalara uyup firma ile uyum halinde yürümeniz gerekiyor. Bunun yanında da Beylikdüzü özel dedektif hizmetleri tüm yasal kanunlara saygı duyar.

Beylikdüzü özel dedektiflik hizmetleri her an size rapor iletir hemde da sizler de alacağınız hizmet üstünden çalışmakta olduğunız dedektif ile olay hakkında delil ya da en ufak bir bilgi vermekten bile kaçınmamanız gerekiyor.

Dedektif çalışmaları bu biçimde sizler ve şirket arasında oryantasyon ile başarıya ulaşabilecektir. Beylikdüzü dedektiflik çalışmaları ve kurumların sunmuş olduğu hizmetler hakkında dilediğiniz bilgiyi kendi internet siteleri içerisinde ve diğer ulaşım araçları sayesinde öğrenebilmeniz mühimdir. Mesela Ak Dedektiflik Şirketi Beylikdüzü özel dedektif çalışmaları hakkında bilgi edinmek dilerseniz internet sitelerinden kolaylıkla dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü özel dedektiflik vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda operasyonel faaliyetleri yönetmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Dedektiflik hizmetlerimizden faydalanmak için bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyaret edin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

Tel: (0535) 869 19 09

Tel:(0546) 852 66 20

Tel:(0216) 650 97 27

İLETİŞİM FORMU

HİZMET BÖLGELERİMİZ